Në shitje banesa 56.5 m² neto në kompleksin KODRINA

PËRMBLEDHJE E PRONËS

ID E PRONËS #28
ÇMIMI 820 €
LLOJI I PRONËS Apartment
KONTRATA Sale
LOKACIONI Mati 1, Kompleksi "KODRINA"
BANJO 1
DHOMA TË GJUMIT 1
HAPSIRA TOTALE 56.5 m²

PËRSHKRIMI I PRONËS

Banesa gjendet në lagjën Mati 1 tek kompleksi "KODRINA"

Posedon 56.5 m² neto 

                71.8 m² bruto

Falas: Garazh dhe depo


Banesa posedon:

  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Sallon me kuzhine
  • 1 Koridor
  • 1 Banjo
  • 1 Ballkon


Kontakt: +383 44 260 067 (viber)

                         043 50 52 50


Kontakto Agjentin

Afrim Ferati

Afrim Ferati

Zyrë : 043 50 52 50; 383 44 26 00 67
Faks :