Në shitje banesa 89.9m² dhe 86.9 në katin 10

PËRMBLEDHJE E PRONËS

ID E PRONËS #7
ÇMIMI
LLOJI I PRONËS Apartment
KONTRATA Sale
LOKACIONI Lagja e Muhaxherëve
BANJO 2
DHOMA TË GJUMIT 3
HAPSIRA TOTALE 89.9 m² & 86.9 m²

PËRSHKRIMI I PRONËS

KATI 10 Cmimi 1100 Euro /m²

Banesa me super çmim 1100 Euro/m² si dhe përfito një Garazhd FALAS !!

89.9  | 3 dhoma gjumi | 2 banjo | kati 10 | Orientimi Jug |
86.9  | 2 dhoma gjumi | 2 banjo | kati 10 | Orientimi Lindje-Perendim  |

Objekti banesor do të jetë i gatshem për banim në Shtator të vitit 2019

Objekti banesor eshte i pajisur me:
– 2 ashenor, uje 24 ore, kamera siguris
– Kendi i lojrave për femije
– Ngohja e baneses do te jete me Termokos
– Fasada me tulla belge te prodhuesit Belg “Nelissen” dhe termoizlolimi me pambuk mineral prej guri.
– Dritare të brendit botëror Shücko,me xhama termoizolus kater stinor Low-e.
– Izolimi i qëndrushum akustik me dy mure ndarse ndërmjet banesave me pambuk mineral në mes.
– Pllaka cilesore italine apo spanjolle
-Struktura statike e nërtesës është dimensionuar dhe realizuar sipas metodologjis me të avancuar të kohës “Dimensionim I Bazuar në Performacë – Performance Based Design”. Ndërtesa është rezistente ndaj tërmeteve të pritshme për periudhë të përsëritjes-kthimit 475vjet, përkatësisht për termite me intezitet I=IX sipas MSK apo magnitude M=7 supas shkallës së Gutenbergut dhe Rihteri(referuar nga eng. Rexhep Salihu)
– Sistem për shuarjen e zjarrit me hidrante.
– Sistem I integruar I TV kabllovikut me Kujtesa dhe Ipko.
– Sistem I integruar për internet në secilën banes dhe dhomë.
– Ventilim ajëri në kuzhine dhe banjo.
– Oxhaqe për nxemje tradicionale.

Kontakt: +383 44 260 067 (viber)

                         043 50 52 50


Kontakto Agjentin

Afrim Ferati

Afrim Ferati

Zyrë : 043 50 52 50; 383 44 26 00 67
Faks :