Në shitje banesa 55 m² neto në katin 2

PËRMBLEDHJE E PRONËS

ID E PRONËS #27
ÇMIMI 51,000€
LLOJI I PRONËS Apartment
KONTRATA Sale
LOKACIONI Rruga C, tek banesat e Tregtise
BANJO 1
DHOMA TË GJUMIT 1
HAPSIRA TOTALE 55 m² neto

PËRSHKRIMI I PRONËS

Shitet banesa ne rrugen C, tek banesat e Tregtise orientimi perendim, banesa posedon 55 m² neto rreth 65 m² bruto.\
Banesa shitet e mobiluar

Banesa Posedon

1 Dhomë gjumi
1 Sallon dhe kuzhine
1 Banjo
1 Ballkon
dhe koridor


Kontakt: +383 44 260 067 (viber)

                         043 50 52 50


Kontakto Agjentin

Afrim Ferati

Afrim Ferati

Zyrë : 043 50 52 50; 383 44 26 00 67
Faks :