Në shitje banesa 2 dhomëshe në Pozhegu Brothers

PËRMBLEDHJE E PRONËS

ID E PRONËS #26
ÇMIMI 63,000€
LLOJI I PRONËS Apartment
KONTRATA Sale
LOKACIONI Lagjja e spitalit, Muharrem Fejza, Prishtine
BANJO 1
DHOMA TË GJUMIT 2
HAPSIRA TOTALE 84 m²

PËRSHKRIMI I PRONËS

KATI 4

Objekti banesor eshte i pajisur me:
– 2 ashenor, uje 24 ore, kamera siguris
– Kendi i lojrave për femije
– Ngohja e baneses do te jete me Termokos
– Izolimi i qëndrushum akustik me dy mure ndarse ndërmjet banesave me pambuk mineral në mes.
– Sistem për shuarjen e zjarrit me hidrante.
– Ventilim ajëri në kuzhine dhe banjo.


Banesa Posedon

2 Dhoma gjumi
1 Sallon dhe kuzhine
1 Depo
1 Banjo
1 Ballkon

Kontakt: +383 44 260 067 (viber)

                         043 50 52 50


Kontakto Agjentin

Afrim Ferati

Afrim Ferati

Zyrë : 043 50 52 50; 383 44 26 00 67
Faks :